פיתרון קירוי לאירועי מוזיקה, אמנות ותרבות

כיפה גאודזית לתערוכות - מבנה נייד או קבוע כחלל גלריה לאמנות

אקודום מספקים פיתרון מושלם לתערוכות קבועות וזמניות. צורה גיאומטרית המזכירה את מבנה מולקלת היהלום, יוצרת נראות אדריכלית יוצאת דופן ומהווה רקע מושלם ויפהפה להצגת תערוכות אמנות מכל הסוגים כגון: תערוכת ציורים, פסלים וכדומה. כיפה גאודזית יוצרת חופה גבוהה המכילה חלל גדול והיא אינה דורשת עמודים המסתירים את שדה הראייה, בכך היא מציעה חוויה שמעודדת יצירתיות, היא מושלמת עבור גלריה לאמנות, מגניבה, מוארת היטב ומציגה בצורה מיטבית כל תערוכת אמנות.

 

מתחם גאודזי לאמנויות הבמה

כיפה גאודזית יוצרת אווירה עוצרת נשימה להצגות, מופעי מוסיקה ולכל הופעה וניתן להכיל בתוכה מספר גדול של צופים בנוחות מקסימאלית. החלל הפתוח אינו דורש עמודי תמך בשל הצורה הגאודזית ובכך נוצרת מסגרת חזקה במיוחד המאפשרת עיצוב יצירתי, השלד חזק מאוד ויכול לתמוך בביצועים אוויריים, והכיפה יכולה לשמש כבסיס איתן לתליית ציוד הגברה ותאורה וכתחליף להקמת גשר תאורה סטנדרטי. יש לך דרישות עומס מיוחדות? המהנדסים של אקודום יבצעו בדיקת עומסים לקביעת מאפייני השלד שיתאימו לכל דרישותיך. מעטפת הכיפה יכולה לשמש גם כמסך ענק להקרנה של וידאו-ארט, תמונות וסרטים ומהווה המסך המושלם לתצוגות אור ולהקרנה דיגיטלית. 

 

אמפיתיאטרון גאודזי - גב במה להופעות

אמפיתאטרון גאודזי הוא מבנה דמוי קונכיה אשר מציג את פלאי ההנדסה הגיאודזית. כיפה גאודזית מושלמת ליצירת אמפיתיאטרון לקונצרט מוסיקה בשל תכונות ההחזרה והפיזור המכוון של הצלילים, הצורה היפהפיה אשר מושכת את העין, היעדר קורות מרכזיות שיפריעו לצופים לראות את המתרחש על הבמה ובשל היכולת להוות מסך הקרנה שעליו ניתן ליצור אמנות תאורה מכל הסוגים. מסבך המשולשים הייחודי לכיפה הגאודזית יוצרת תשתית מעולה להתקנה בגובה של תאורת הבמה, אמצעי הגברה ואלמנטים עיצוביים נוספים.

כיפה גאודזית לפסטיבלים ולמסיבות

אקודום מספקת מבנים יפים לפסטיבלים גדולים של אמנות ומוסיקה בכל רחבי הארץ, כגון פסטיבל מידברן, פסטיבל בומבמלה, בראשית, פסטיבל יערות מנשה ועוד. השטח הפנימי הפתוח ליצירה שלך יכול להכיל קהלים גדולים. המסגרת הגיאודזית תתמוך בביצועים אוויריים כמו הופעות קרקס ואחרות, כמו גם בקרי קול ותאורה והמעטפת משמשת כמסך מושלם להקרנה דיגיטלית ולתצוגות אור באירועים המתקיימים בשעות החשיכה. כיסוי שקוף מאפשר כניסת אור טבעי במהלך היום ובספק הצצה אל תוך הכיפה למשתתפי האירוע שנמצאים מחוץ לכיפה. 

כיפה גאודזית יוצרת תחושה של אחדות ומספקת את המרחב האידיאלי עבור אנשים ורעיונות לבוא יחד ולממש את מלוא הפוטנציאל שלהם. בהשראת העיצוב של הטבע הכיפה היא נקסוס איקוני של אינטראקטיביות אשר משמשת נקודת מוקד עבור כל פסטיבל.