כיפת גן מוצלת

כיפת גן היא פתרון מצויין להצללה של אזורים ציבוריים או פרטיים כמו גינה, פארק, חצר בית ספר או גן ילדים. פתרונות הצללה נפוצים כוללים מבנים כמו פרגולה, גגון או מרקיזה, אך לכיפה הגאוזית תכונות יחודיות הן מבחינת השימושיות והתחושה המרחבית בתוך החלל והן מבחינת הנוכחות והנראות. 

תכנון אדריכלי שלנו יתחיל בפגישה וביקור בשטח לביצוע מדידות. נוכל לספק הדמיות שיסייעו בהגשת תכניות לרשויות ובגיוס תקציבים הדרושים להקמת ההצללה. התכנון ימקם בצורה מיטבית את הכיפה על פני המרחב, יתאים את הקוטר לשימושים הצפויים ולמאפייני השטח, את שיטות העיגון ואת מספר הפתחים וכיוונם. 

כיפת גן גאודזית מספקת פתרון הצללה אטרקטיבי, חלל גבוה שאינו דורש עמודי תמך, מאוורר ומוגן מפני קרני השמש של הקיץ הישראלי. המבנה חזק, עמיד בפני רוחות ופגעי מזג אויר ומותאם לתקן הישראלי להצבה בבתי ספר ובשטחים ציבוריים.

כיפת גן קטנה יכולה להצל על פינת ישיבה עם כורסאות בחצר הבית או בגן אירועים, או לסוכך מפני עלים כשתוקם מעל ג'קוזי או בריכת שכשוך. כיפת גן גדולה יותר יכולה לשמש כמחסה נגד שמש לפעילויות פנאי ולהתכנסות של קבוצות במעגלי הדרכה כמו סדנאות והרצאות.

 

למי זה מתאים?
פתרונות הצללה מיוחדים לגינה לבתי ספר, לגני ילדים ובאופן כללי למוסדות חינוך, לעיריות ולמועצות בגנים ציבוריים,
לחצרות של בתים, לגני אירועים, לאטרקציות תיירותיות, לבתי מלון ולאתרי נופש ופנאי. 

הצללה גאודזית - פתרונות הצללה לאירועים, לכנסים, לבתי ספר, לבית, לגינה ולכל מטרה.

 

 

חשבנו שיעניין אותך גם...

שלד כיפה גאודזית - הידעת?

כיפה גאודזית לכל מזג אויר

גינה גאודזית - כל הפרטים